Тел.:

(068)472-07-81;

(093)422-04-07.

instagram equipment repair facebook repairing

 

Комплексний

Ремонт холодильників

У Львові і області на дому

 

Дізнайтеся вартість ремонту:   

  Підкажемо вартість ремонту та виклик майстра:
  8(068)472-07-81; 8(093)422-04-07

   

  Наші переваги:

  Викликати майстра на дім
  Гарантія на ремонт і нові запчастини
  Ціни на ремонт

   

  Ми виконуємо ремонт холодильників (це не всі виробники):

  Фірми холодильників

   

  Ми усунемо будь-які несправності навіть у вихідний, встановимо тільки оригінальні деталі!

  Сервісний центр «БЛ-Електронікс» – команда професійних майстрів, одна зі спеціалізацій яких – ремонт холодильників на дому. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в якості послуг, добросовісності та кваліфікованому сервісі. Фахівці «БЛЕлектронікс», в разі необхідності заміни деталей або вузлів, використовують тільки перевірених постачальників, що надають сертифікати відповідності від фірм-виробників.

   

  Найпоширеніші несправності холодильників і морозильних камер

  На відміну від багатьох майстерень, «БЛ Електронікс» береться за ремонт не тільки сучасних і дорогих агрегатів. Професійне обладнання та багаторічний досвід наших фахівців дозволяє з однаковою компетентністю відремонтувати, як інноваційний багатокамерний «Indesit», так і холодильники «Донбас» або «Дніпро». Більшість неполадок техніки викликані схожими причинами:
  • неправильною експлуатацією;
  • несвоєчасним проходженням ТО;
  • зносом витратних комплектуючих.
  Саме тому для того, щоб продовжити термін роботи нового або б/у холодильника, дуже важливо перед початком експлуатації знайомитися з інструкцією і рекомендаціями виробника.

   

  Вартість ремонту побутової холодильної техніки

  Починаючи свою невеличку справу, ми поставили перед собою акцент на недорогу і кваліфіковану допомогу, а також готовності йти на зустріч кожному, хто звернеться. І наші зусилля себе неодноразово виправдали – нам не довелося йти на маркетингові виверти і рекламні хитрощі для залучення уваги.
  Більшість нових клієнтів «БЛЕлектронікс» звертаються до нас за рекомендацією друзів і родичів, що як ніщо інше свідчить про гідний сервіс і високій кваліфікації наших майстрів. Просто зателефонуйте нам – ми запропонуємо максимально бюджетний варіант ремонту холодильника, без втрати у якості ремонту.
  Остаточна вартість за усунення несправності визначається на місці, під час особистого огляду техніки майстром «БЛ-Електронікс». На ціну впливає:
  • Виробник і модель;
  • Вид поломки;
  • Необхідність додаткових робіт.
  Наші оператори завжди готові Вам допомогти, незалежно, коли зламався холодильник – в середу вночі або неділю вранці. Фахівці «БЛ-Електронікс» працюють без вихідних і готові надати термінову кваліфіковану допомогу у зручний для вас час.

   

  Холодильники яких фірм ми обслуговуємо

  Багаторічний досвід майстрів «БЛЕлектронікс», актуальний діагностичний і ремонтний інструментарій дозволяють із однаковою ефективністю проводити ремонт, як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Не бійтеся звертатися до нас, навіть якщо вийшов з ладу холодильник рідкісної моделі або бренду. Просто зателефонуйте в «БЛ-Електронікс», так як наші майстри вже зараз готові допомогти вам з ремонтом!