Тел.: (068)472-07-81; (093)422-04-07.

 

Комплексний ремонт холодильників у Львові і області з виїздом на будинок.

 

Дізнайтеся вартість ремонту: 

Наші переваги:

Викликати майстра на дім
Гарантія на ремонт і нові запчастини
Ціни на ремонт

 

Ми виконуємо ремонт холодильників (це не всі виробники):

Фірми холодильників

 

Ми усунемо будь-які несправності навіть у вихідний, встановимо тільки оригінальні деталі!

Сервісний центр «БЛ-Електронікс» – команда професійних майстрів, одна зі спеціалізацій яких – ремонт холодильників на дому. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в якості послуг, добросовісності та кваліфікованому сервісі. Фахівці «БЛЕлектронікс», в разі необхідності заміни деталей або вузлів, використовують тільки перевірених постачальників, що надають сертифікати відповідності від фірм-виробників.

 

Найпоширеніші несправності холодильників і морозильних камер

На відміну від багатьох майстерень, «БЛ Електронікс» береться за ремонт не тільки сучасних і дорогих агрегатів. Професійне обладнання та багаторічний досвід наших фахівців дозволяє з однаковою компетентністю відремонтувати, як інноваційний багатокамерний «Indesit», так і холодильники «Донбас» або «Дніпро». Більшість неполадок техніки викликані схожими причинами:
• неправильною експлуатацією;
• несвоєчасним проходженням ТО;
• зносом витратних комплектуючих.
Саме тому для того, щоб продовжити термін роботи нового або б/у холодильника, дуже важливо перед початком експлуатації знайомитися з інструкцією і рекомендаціями виробника.

 

Вартість ремонту побутової холодильної техніки

Починаючи свою невеличку справу, ми поставили перед собою акцент на недорогу і кваліфіковану допомогу, а також готовності йти на зустріч кожному, хто звернеться. І наші зусилля себе неодноразово виправдали – нам не довелося йти на маркетингові виверти і рекламні хитрощі для залучення уваги.
Більшість нових клієнтів «БЛЕлектронікс» звертаються до нас за рекомендацією друзів і родичів, що як ніщо інше свідчить про гідний сервіс і високій кваліфікації наших майстрів. Просто зателефонуйте нам – ми запропонуємо максимально бюджетний варіант ремонту холодильника, без втрати у якості ремонту.
Остаточна вартість за усунення несправності визначається на місці, під час особистого огляду техніки майстром «БЛ-Електронікс». На ціну впливає:
• Виробник і модель;
• Вид поломки;
• Необхідність додаткових робіт.
Наші оператори завжди готові Вам допомогти, незалежно, коли зламався холодильник – в середу вночі або неділю вранці. Фахівці «БЛ-Електронікс» працюють без вихідних і готові надати термінову кваліфіковану допомогу у зручний для вас час.

 

Холодильники яких фірм ми обслуговуємо

Багаторічний досвід майстрів «БЛЕлектронікс», актуальний діагностичний і ремонтний інструментарій дозволяють із однаковою ефективністю проводити ремонт, як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Не бійтеся звертатися до нас, навіть якщо вийшов з ладу холодильник рідкісної моделі або бренду. Просто зателефонуйте в «БЛ-Електронікс», так як наші майстри вже зараз готові допомогти вам з ремонтом!