Тел.:

(068)472-07-81;

(093)422-04-07.

instagram equipment repair facebook repairing

 

Ремонт електричних духовок (Львів і Львівська область): недорого і професійно.

 

Ремонт електричних духовок

Дізнайтеся вартість ремонту:   

  Наші переваги:

  Викликати майстра на дім
  Гарантія на ремонт духовок і нові запчастини
  Ціни на ремонт

   

  Ми виконуємо ремонт наступних електричних духовок:

  Фірми електричних духовок

   

  На будь-якій кухні духовка є одним з головних атрибутів. Вона дає більш широкі можливості для кулінарних винаходів. Але навіть сама якісна техніка рано чи пізно ламається. У разі поломки, на допомогу прийде B.L. Electronics. Наші фахівці мають достатньо досвіду, для усунення практично будь-якої неполадки в найкоротші терміни і готові виїхати в будь-яку точку міста Львова та області.

  Три кроки в ремонті електродуховок:

  Перш, ніж приступити до ремонту, ми:
  Оцінюємо працездатність пристрою;
  Доводимо інформацію про результати перевірки замовнику і погоджуємо питання щодо усунення недоліків;
  Ремонтуємо апарат.

  Також наша компанія гарантує якість виконання робіт і запчастин, що використовуються. Ми розуміємо, що такий пристрій, як духовка, дуже потрібна будь-якій господині, тому фахівці-ремонтники намагаються виправити поломку на місці, а в разі потреби більш складного ремонту електродуховки, викинують його в майстерні у максимально стислі терміни.

  Консультанти компанії завжди з радістю готові відповісти на Ваші питання. Згідно з даними про характер поломки, вони повідомлять Вам попередню причину несправності, а також терміни і вартість її усунення. Звернувшись до нас, Ви будете приємно здивовані цінами на ремонт духовки, так як ми постаралися, щоб вартість була доступна кожному мешканцю Львова.

  Види поломок електричних духовок і їх можливі причини.

  Будь-яка техніка має певний запас міцності і тривалість роботи. Піч не виняток. Тому відпрацювавши якусь кількість часу, з ними трапляються поломки. За характером несправності, можна приблизно визначити її причину:
  Чи не відбувається нагрівання. Виною цьому вийшов з ладу нагрівальний елемент.
  Не вмикається обдув. Необхідно почистити або поміняти вентилятор. Також, причиною поломки можуть стати контакти які окислилися.
  При несправності температурних контролерів, які не реагують на будь-які зміни, допоможе тільки їх заміна.
  Для усунення неполадок в електричній частині необхідна заміна її складових.

  Припинення роботи можуть також спровокувати зламані вимикачі або дверцята, але вони, як і інші несправності, без проблем ремонтуються нашими майстрами.
  Замовляючи ремонт електричної духовки у компанії B.L. Electronics, Ви можете бути впевнені у високій якості робіт, підтверджених гарантією і найнижчими цінами в регіоні.