Тел.: (068)472-07-81; (093)422-04-07.

 

Ремонт електричних духовок (Львів і Львівська область): недорого і професійно.

 

Ремонт електричних духовок

Дізнайтеся вартість ремонту: 

Наші переваги:

Викликати майстра на дім
Гарантія на ремонт духовок і нові запчастини
Ціни на ремонт

 

Ми виконуємо ремонт наступних електричних духовок:

Фірми електричних духовок

 

На будь-якій кухні духовка є одним з головних атрибутів. Вона дає більш широкі можливості для кулінарних винаходів. Але навіть сама якісна техніка рано чи пізно ламається. У разі поломки, на допомогу прийде B.L. Electronics. Наші фахівці мають достатньо досвіду, для усунення практично будь-якої неполадки в найкоротші терміни і готові виїхати в будь-яку точку міста Львова та області.

Три кроки в ремонті електродуховок:

Перш, ніж приступити до ремонту, ми:
Оцінюємо працездатність пристрою;
Доводимо інформацію про результати перевірки замовнику і погоджуємо питання щодо усунення недоліків;
Ремонтуємо апарат.

Також наша компанія гарантує якість виконання робіт і запчастин, що використовуються. Ми розуміємо, що такий пристрій, як духовка, дуже потрібна будь-якій господині, тому фахівці-ремонтники намагаються виправити поломку на місці, а в разі потреби більш складного ремонту електродуховки, викинують його в майстерні у максимально стислі терміни.

Консультанти компанії завжди з радістю готові відповісти на Ваші питання. Згідно з даними про характер поломки, вони повідомлять Вам попередню причину несправності, а також терміни і вартість її усунення. Звернувшись до нас, Ви будете приємно здивовані цінами на ремонт духовки, так як ми постаралися, щоб вартість була доступна кожному мешканцю Львова.

Види поломок електричних духовок і їх можливі причини.

Будь-яка техніка має певний запас міцності і тривалість роботи. Піч не виняток. Тому відпрацювавши якусь кількість часу, з ними трапляються поломки. За характером несправності, можна приблизно визначити її причину:
Чи не відбувається нагрівання. Виною цьому вийшов з ладу нагрівальний елемент.
Не вмикається обдув. Необхідно почистити або поміняти вентилятор. Також, причиною поломки можуть стати контакти які окислилися.
При несправності температурних контролерів, які не реагують на будь-які зміни, допоможе тільки їх заміна.
Для усунення неполадок в електричній частині необхідна заміна її складових.

Припинення роботи можуть також спровокувати зламані вимикачі або дверцята, але вони, як і інші несправності, без проблем ремонтуються нашими майстрами.
Замовляючи ремонт електричної духовки у компанії B.L. Electronics, Ви можете бути впевнені у високій якості робіт, підтверджених гарантією і найнижчими цінами в регіоні.