Тел.:

(068)472-07-81;

(093)422-04-07.

instagram equipment repair facebook repairing

 

Ремонт газових котлів (Львів): недорого і якісно.

 

Ремонт газового котла

Дізнайтеся вартість ремонту:   

  Наші переваги:

  Викликати майстра на дім
  Гарантія на ремонт і нові запчастини
  Ціни на ремонт

   

  Ми виконуємо ремонт наступних газових котлів:

  Фірми газових котлів

   

  Наша компанія BL-Electronics вже багато років професійно виконує ремонт газових котлів у Львові і Львівській області. Для наших майстрів, у яких за плечима величезний досвід виконання ремонту і профілактики даного виду опалювального обладнання, немає нездійсненного завдання пов’язаного з ремонтом котлів. Наш фахівець може здійснити виїзд до Вас терміново (найближчим часом після залишеної Вами заявки з сайту або дзвінка нам на діагностику або, безпосередньо, ремонт газового котла) або на бажану дату, в зручний для Вас час його приїзду. Ми знаємо, що виведена з ладу техніка становить велику незручність в повсякденному житті і саме з цієї причини прагнемо здійснювати свою роботу якісно і швидко, а найголовніше – недорого. Ціни на ремонт газових котлів залежать від фірми виробника і причини поломки. В основному, ремонт котлів здійснюється на місці і лише в декількох випадках газовий котел може бути доставлений в наш місцевий сервіс і бути відремонтований тільки там. Зазвичай на ремонт, який здійснюється за місцем виклику йде від півгодини до двох годин роботи майстра.

   

  Чому ремонт газового котла довіряють саме нам?

  Основою надання послуг по ремонту котлів лежить розуміння клієнта і здійснення ремонтних робіт в короткі терміни за невисокими цінами з гарантією на виконані роботи (час гарантії залежить від виду поломки і способу її усунення). Тобто кожен наш клієнт отримує гарантію на проведені роботи по ремонту. У численних випадках ремонт котлів виконується з заміною запчастин, які є тільки оригінальними і рекомендуються заводом-виробником.

   

  Причини ремонту газових котлів.

  При виведенні газового котла з ладу не варто панікувати, для початку зателефонуйте нам або залиште заявку онлайн на сайті, щоб наш фахівець зв’язався з Вами для уточнення можливих причин непрацездатності обладнання. Таким чином майстер буде заздалегідь знати, що необхідно взяти на виклик, щоб спробувати усунути причину поломки відразу за місцем виклику з першого приїзду. Ми постараємося зробити свою роботу так, щоб Ви залишилися задоволені сервісом нашої компанії.