Тел.:

(068)472-07-81;

(093)422-04-07.

instagram equipment repair facebook repairing

 

Ремонт медичного обладнання у Львові: недорого і професійно.

 

ремонт медичного обладнання

Дізнайтеся вартість ремонту:   

  Наші переваги:

  Викликати майстра на дім
  Гарантія на ремонт і нові запчастини
  Ціни на ремонт

   

  Ми виконуємо ремонт медичного обладнання:

  Фірми пральних машин

  Та інших виробників!

   

  Незалежно від ситуації в країні, наша компанія з ремонту побутової та промислової електротехніки надає послуги щодня. BLelectronics професійно здійснює також ремонт медичного обладнання у Львові та Львівській області зовсім недорого та гранично якісно. Наша компанія надає виклик майстра з ремонту медтехніки на адресу офісу замовника, на зручний для вас час. Навіть якщо фірмі потрібна діагностика медичної техніки в неробочий час, ви можете викликати майстра в терміновому порядку. Наш спеціаліст прибуде в офіс якнайшвидше, адже ми чудово розуміємо, що при виведеному з ладу обладнанні, робота компанії може бути зупинена на тривалий час, що негативно вплине на прибуток та відгуки про компанію з боку клієнтів. З БЛЕлектронікс ви можете бути впевнені, що техніка буде відремонтована професіоналами за дуже прийнятними цінами, так як вартість ремонту меделектроніки здійснюється нами також дешево, як і за прикладом інших послуг.

   

  Ремонт стоматологічного обладнання

  У сучасних стоматологіях використовується різне медобладнання та незалежно від його року виробництва, воно також може зламатися з негарантійного випадку або отримати фізичну поломку, на яку також не поширюється гарантія. У даній ситуації діагностика та ремонт стоматологічного обладнання у Львові може бути також виконано нашою компанією. Найчастіше майстер зможе виконати ремонт прямо в офісі замовника. В окремих ситуаціях стоматологічна техніка буде перевезена та ремонтуватиметься у нас у сервісному центрі.

   

  Ремонт УЗД апаратів

  У нинішній медицині одним з основних діагностичних обладнання внутрішніх органів є апарат УЗД, який, на жаль, також не є винятком із випадків техніки, яка періодично потребує ремонту. Майстер компанії BL-Electronics зможе виконати діагностику УЗД та ремонт прямо у вас у клініці або медичному центрі, тому що у нас є весь необхідний інструмент для ремонту поза сервісним центром. Відчуйте всі переваги співпраці з нами, від термінового виклику майстра до оплати послуг за найприємнішою вартістю ремонту апарату у Львові.

   

  Ремонт рентген апарату та хірургічного обладнання

  У різних випадках отримання тяжких травм пацієнту призначають рентген, який має бути виконаний найближчим часом після події. Дані норми створені для того, щоб відразу визначити чи є у переломи або тріщини, що прийшов у клініку або лікарню. Звичайно, тут не обійтися без рентгена апарату, який повинен бути справний, щоб лікар зміг своєчасно поставити правильний діагноз по знімку. На жаль, хірургічне та рентген обладнання можу отримати поломку в непередбачуваних і раптових випадках, які негативно позначаться на вчасно поставленому діагнозі. Щоб такого не сталося, ви можете скористатися послугою з діагностики рентгена апаратів у Львові та передмісті, щоб унеможливити дорожчий ремонт. Але, якщо випадок поломки все ж таки стався – ви можете розраховувати на нас, замовивши виклик майстра з ремонту хірургічного обладнання на необхідну вам дату та час. Майстер компанії БЛ-Електронікс здійснить діагностику рентгена або хірургічного обладнання на місці. При легких поломках, ремонт медичного та діагностичного обладнання буде проведений прямо у вас у медичному центрі, шпиталі або клініці. В окремих випадках, медтехніка може ремонтуватися у нас у сервісному центрі. Щоб дізнатися напевно, виклик майстра з ремонту допоможе визначити ступінь пошкодження і вид необхідного ремонту. Також на нашому сайті ви можете заповнити форму зворотнього зв’язку, вказавши модель рентген апарату або хірургічного обладнання, а також ознаки несправностей, щоб майстер при дзвінку до вас був більш підготовлений до консультації з ремонту медичної техніки.
  Компанія BLelectronics завжди рада допомогти, здійснивши недорогий професійний ремонт медичного та діагностичного обладнання у Львові та Львівській області.