Тел.:

(068)472-07-81;

(093)422-04-07.

instagram equipment repair facebook repairing

 

Ремонт посудомийних машин (Львів і Львівська область): недорого і якісно.

 

Ремонт посудомийних машин

Дізнайтеся вартість ремонту:   

  Наші переваги:

  Викликати майстра на дім
  Гарантія на ремонт і нові запчастини
  Ціни на ремонт

   

  Ми виконуємо ремонт наступних посудомийних машин:

  Фірми посудомийних машин

   

  Раді запропонувати Вам професійний ремонт посудомийних машин (Львів і Львівська область) з гарантією на виконані послуги, так як кожному клієнту хочеться бути впевненим у якості проведених робіт з усунення поломок і уникнення їх подальшої появи. У компанії BlElectronics Ви завжди зможете викликати майстра додому, який проведе діагностику машини для миття посуду і назве вартість самого ремонту. У 95% поломок посудомийних машин, ремонт здійснюється прямо на дому з заміною деталей, якщо це необхідно, і перевіркою інших, уразливих до зносу, запчастин і комплектуючих посудомийок.

  Ціни на ремонт посудомийної машинки.

  Зателефонувавши нам, наш майстер зможе проконсультувати Вас в телефонному режимі і назвати приблизну вартість і ціни на ремонт посудомийної машини, виходячи з названих Вами симптомів, які привели до неробочого стану машинки. Звичайно, що найкращим варіантом точної діагностики і усунення несправностей буде виклик майстра (Ви можете зробити терміновий виклик або на певну дату), так як ремонт техніки – це справа тонка.

  Майстер по ремонту посудомийних машин – це важливо!

  Проф-майстри, що працюють у фірмі БЛЕлетронікс мають величезний досвід ремонту посудомийних машин і в більшості випадків виправляють несправності прямо на дому, тобто немає необхідності в будь-коли зайвих розтратах на перевезення посудомийки в сервісний центр і додаткових грошових і часових витрат.

  Скільки триває ремонт посудомийки?

  Іноді ремонт посудомийних машин може тривати по-різному. В основному, на усунення несправностей потрібно від півгодини до двох годин роботи, тобто ремонт не займе багато часу і Ви знову зможете насолодитися роботою своєї машинки для миття посуду.

  Ремонт з нами – гарантія якісно виконаної роботи.

  Переконайтеся, що ремонт посудомийних машин на дому у Львові з професіоналами нашої компанії – це зручність для клієнтів, невисокі ціни і довговічність виконаної роботи, яка захищена гарантією на оригінальні деталі для, практично всього, переліку посудомийних машинок: Bosch (Бош), Candy (Кенді, Кєнді), Electrolux (Электролюкс), Franke (Франкє, Френкє), AEG (АЕГ), Hotpoint Ariston (Хотпоінт Арістон), Zanussi (Зануссі), Fregia (Фреггіа), BEKO (Беко, Бєко), Gorenje (Горение, Гореніе), Hansa (Ханса), Indesit (Індесіт, Індезіт), Pyramida (Піраміда), Siemens (Сіменс), Wirpool (Вірпул).