Тел.:

(068)472-07-81;

(093)422-04-07.

instagram equipment repair facebook repairing

 

Ремонт пральних машин

У Львові і області на дому

Недорого і професійно

 

Ремонт пральної машини

Дізнайтеся вартість ремонту:   

  Підкажемо вартість ремонту та виклик майстра:
  8(068)472-07-81; 8(093)422-04-07

   

  Наші переваги:

  Викликати майстра на дім
  Гарантія на ремонт і нові запчастини
  Ціни на ремонт

   

  Ми виконуємо ремонт наступних пральних машин:

  Фірми пральних машин

   

  Якщо у Вас з’явилися проблеми з улюбленою пральною машинкою, звертайтеся до професійної компанії “BLElectronics” по ремонту різної побутової техніки, так як ми знаємо, що сервіс має бути комфортним та якісним, що є фундаментом надання нами послуг. Наші фахівці проведуть діагностику пральної машинки на дому або в нашому сервісному центрі (якщо ремонт на місці буде неможливий) швидко і недорого з максимальною зручністю для Вас. У нас Ви можете викликати майстра по ремонту пральних машин терміново або здійснити виклик на зручну для Вас дату заздалегідь. З нами Ваша техніка отримає друге життя, так як у нас працюють тільки фахівці з величезним досвідом роботи, яким під силу усунути поломки будь-якого виду в короткі терміни за невисокими цінами. Щоб забезпечити захист пральної машини і зберегти нерви викликані занепокоєнням клієнтів про якість ремонту нашої компанії, ми надаємо гарантію на виконані нами роботи по ремонту машинки і на замінені нами деталі. Також майстер безкоштовно виконає додаткову перевірку всіх запчастин машинки, які виходять з ладу найчастіше і повідомить Вам їх стан на даний момент.

   

  Ремонт пральних машин в будь-якому районі Львова.

  Якщо навіть Ви перебуваєте в найдальшому куточку нашого міста, будьте впевнені – наш майстер обов’язково прибуде до Вас за терміновою заявкою або за викликом на певний день тижня, в зручний для Вас час. Також до приїзду нашого фахівця Ви можете отримати безкоштовну консультацію про ремонт, зателефонувавши нам за контактним номером телефону. Менеджер зможе проінформувати Вас щодо можливих причин поломки пральної машинки і назвати приблизну вартість ремонту і терміни його виконання.

   

  Можливі причини ремонту пральної машинки.

  Найчастіше до нас звертаються за такими ситуаціями з машинкою, які ми можемо усунути: не працює злив або машинка не набирає воду; просто не вмикається; не виконується нагрівання води; відключився віджим білизни; закрилися і не відкривається дверцята машинки; барабан не крутиться; з’явилася сильна вібрація; почалися перебої з електрикою – вибиває пробки; пральна машинка тече; з’явився стукіт; не змиває порошок і не полоще речі. Все це ми хзможемо усунути без проблем і дати гарантію на виконані роботи і запчастини!