Тел.:

(068)472-07-81;

(093)422-04-07.

instagram equipment repair facebook repairing

 

Ремонт сушильних машин (Львів і Львівська область): недорого і якісно.

 

Дізнайтеся вартість ремонту:   

  Наші переваги:

  Викликати майстра на дім
  Гарантія на ремонт і нові запчастини
  Ціни на ремонт

   

  Ми виконуємо ремонт наступних сушильних машин:

  Фірми сушилок

   

  У житті сучасної господині, сушильні машини грають важливу роль в підтримці домашнього затишку і в прискоренні приведення одягу у сухий і гарний стан. Більшість нових сушильних машин мають величезний набір дуже корисних функцій, які в рази спрощують сушку одягу або білизни, а також інші маніпуляції з ними.
  Дані функції:
  – сушка паром;
  – замір вологості білизни з підбором ідеальних умов для сушки;
  – функції іонізації і знезараження;
  – делікатна сушка натуральних тканин;
  – розгладження білизни;
  – оптимальна сушка виробів з пухом (пуховики, ковдри і подушки).

  Ремонт сушильної машинки у Львові

  Як можна зрозуміти з перерахованих переваг, сушильні машини – це електроприлади, які дійсно необхідні в будь-якому будинку, що допомагають істотно економити час і полегшувати життя старанних домогосподарок. Але, не дивлячись на плюси сушильних машин, є і незначні мінуси їх присутності у будинку – це можливість їх поломки. Але при виході приладу з ладу турбуватися зовсім не варто, так як наша компанія здійснює якісний, професійний і терміновий ремонт сушильних машин Львів зовсім недорого. Якщо Ваша улюблена машинка вийшла з ладу, не хвилюйтеся! Вам достатньо просто зробити дзвінок по одному з контактних номерів телефонів, що знаходяться у нас на сайті, і повідомити нашому менеджеру фірму виробника і модель сушильної машини, а також озвучити ознаки несправності. Диспетчер проконсультує Вас щодо можливого ремонту машинки і домовиться з Вами про приїзд майстра з ремонту сушильних машин до вас додому в зручні для Вас дату і час.

  Плюси ремонту з нами

  У більшості випадків, ремонт сушильних машин (Львів і Львівська область) здійснюється на дому у клієнта, так як BLElectronics прагне надавати якісний і зручний сервіс з ремонту, який буде дійсно гідно оцінений нашими клієнтами. Ми виконаємо ремонт на дому і надаємо гарантію на послуги і оригінальні запчастини з офіційних заводів постачальників. Одним з головних плюсів нашого сервісного центру є дуже приємні ціни на ремонт сушильних машин, так як ми розуміємо, що вартість ремонту сушарки є майже найголовнішим фактором вибору компанії, яка буде ремонтувати побутову техніку замовника.

  Ремонт сушильних машин на дому

  Ми завжди раді новим і постійним клієнтам і готові здійснити для Вас ремонт сушарок білизни. Ось деякі виробники, чию електротехніку ми ремонтуємо досить часто: Gorenje (Гореньє), Samsung (Самсунг), Electrolux (Електролюкс), Beko (Беко), Whirlpool (Вірпул), LG (ЛДЖИ), Miele (Міле), Zanussi, Smeg, Bosch (Бош), Indesit, Siemens, Сandy, IPSO та інші марки.

  Ми завжди готові прийти до Вас на допомогу і надати терміновий, кваліфікований ремонт сушильних машин у Львові і області, здійснивши його прямо на дому в мінімальні терміни!