Тел.:

(068)472-07-81;

(093)422-04-07.

instagram equipment repair facebook repairing

 

Ремонт телевізорів у Львові: на дому та із вивезенням в майстерню.

 

Ремонт телевізора

Дізнайтеся вартість ремонту:   

  Наші переваги:

  Викликати майстра на дім
  Гарантія на ремонт і нові запчастини
  Ціни на ремонт

   

  Ми виконуємо ремонт телевізорів (це не всі виробники):

  Фірми телевізорів

   

  Пропонуємо професійні послуги з усунення неполадок в роботі телевізійної техніки – ми ремонтуємо телевізори старих зразків (вітчизняні) і нових (закордонних виробників). Категорії телевізорів, які ми ремонтуємо: кінескопні ЕПТ-телевізори; LED (ЛЕД) телевізори; плазмові; ЖК (рідкокристалічні) телевізори.
  У більшості випадків, ремонт телевізора застарілої моделі здійснюється на дому клієнта, але також не виключені випадки вивезення телевізора в ремонтний центр (дані варіанти зустрічаються частіше у телевізорів новіших видів).

   

  Чому ремонт телевізора краще довірити нам?

  З компанією БЛЕлектронікс Ви відчуєте тільки якісний сервіс, так як ми ремонтуємо телевізори недорого, швидко і дуже якісно. На всі види ремонту надаємо гарантію від дня виконання ремонтних робіт на певний термін (гарантійна і безкоштовний захист, щодо усунення різного роду проблем після ремонту телевізора, залежать від виду усунених несправностей, а також заміни конкретних деталей і запчастин).

   

  З чим стикається майстер по ремонту телевізорів.

  Основними видами поломок телевізорів, з якими нам доводиться стикатися найчастіше: телевізор повністю не включається (причина може критися в виході з ладу блоку живлення, розгортки або цифрового блоку); не виводиться зображення (проблема може полягати в самому екрані, а також в блоках розгортки або інвертора); відсутній звук (необхідно перевірити роботу звукової карти); телевізор не показує або не знаходить телевізійні канали (є ймовірність, що несправність викликана відключенням антени – в кращому випадку або в найгіршому варіанті – виведений з ладу блок прийому радіоканалів).

   

  Ремонт телевізора недорого і якісно!

  Якщо Вам потрібний ремонт телевізорів терміново з викликом майстра (Львів і Львівська область), зателефонуйте нам. У нас можливий приїзд фахівця з ремонту в день замовлення, так як ми намагаємося для своїх клієнтів зробити всі надані послуги максимально комфортними, а також виконуємо ремонт телевізорів недорого (ціни залежать від виду поломки і моделі телевізора) і в граничні терміни, які неодмінно порадують Вас. Точну вартість виконання ремонту і виявлення конкретної проблеми зможе визначити майстер, який огляне Ваш улюблений телевізор.