Тел.:

(068)472-07-81;

(093)422-04-07.

instagram equipment repair facebook repairing

 

Відгуки про нашу компанію

На даній сторінці Ви можете залишити свій відгук про нашу компанію – ми будемо Вам дуже вдячні за Вашу увагу і відгук про нашу роботу!

 

32 Відгуків

 1. Полагодили посудомийну машину швидко, не вивозячи з дому і набагато дешевше, ніж ми розраховували. Будемо рекомендувати Вас друзям і знайомим.

 2. Викликав майстра додому, тому що потекла пральна машина … Майстер приїхав на наступний день і полагодив пралку за півгодини. За ціною було недорого. Рекомендую – спасибі!

 3. Дуже дякую за відмінну работу за ремонтом газового котла, прийшли виховані хлопці зробили капитальний ремонт працюе як новий, рекомендую!

 4. Я вдячна за ремонтом газового котла він у мене не вмикался, ці ребята виришили це питання відразу дякую.

 5. Котел вайлант не гріл воду і не вмикался, маїстри приїхали відремонтували зараз все працюе,ще виховани хлопці дякую.

 6. Огромное спасибо вам ребята за выполненную работу ремонта посудомоечной машины работает супер,вот таких мастеров на сегодняшний день не хватает.

 7. У мене зломалась Посудомийка Milli завісала я подзвонила в цей сервіс вони терміново відреагували теперь все працює рекомендую!

 8. Маїстрив шукала і знайшла полагодили посудомийну машину яку пів рік не могла відремонтувати, казали інши майстри на запчастини, дякую за ремонт!

 9. На этой недели были мастера отремонтировали телевизор мы очень довольны этим сервисом большое спасибо!!!

 10. Ремонтували котел складний ремонт був, сервіс добрий але вони мені довго ремонтували зремонтували, і на цьому дякую, буду до вас звертатися тільки швидше робите!

 11. 2 тижні тому в нас перестав працювати телевізор. Телевізор LG, який експлуатувався біля 10 років. Подзвонила до цієї фірми, вона мені перша попалась в інтернеті. Майстер Амед приїхав буквально через пару годин, ліквідував поломку, (замінив якусь плату, я в цьому не орієнтуюсь). Дуже ввічливий, знаючий, приємний у спілкуванні. Ми дуже задоволені його роботою.

 12. Ремонтували на цьому тижні посудомийну машину Міlli не вмикалася приїхали два хлопця тимчасово за годину з ремонтували, Дякую.

 13. Дуже компетентни майстри,відразу вирішили питання з ремонтом пральной машини!!! Рекомендую!!!

 14. 25.06.2018 я звернувся щодо ремонту телевізора Philips, який в експлуатації вже 12 років, думав що прийдеться купувати новий, але майстер Амет Алійович дуже швидко і компетентно усунув неполадки, телевізор працює краще, ніж працював до поломки за що я йому дуже вдячний! РЕКОМЕНДУЮ !!!

 15. Ремонтировал холодильник Аристон в этом сервисе морозильник работал а холодильник не охлаждал портились продукты, сломалась какая-то плата отремонтировали в течении двух часов работает супер !!!!

 16. Зломалась посудомийна машина не гріла воду,погано мила посуд викликала майстрив зробили ремонт якусь помпу замінили не дешево було але все працюеть, дуже дякую вам хлопці.

 17. Я дуже здивована майстерністю цих майстрів, ремонтували посудомийну машину я дуже задоволена рекомендую.

 18. Ремонт газової плити і електродуховки SMEG. Амет Алійович ми вдячні вам за хорошу роботу.

 19. Дякую за швидкий ремонт нашої посудомийки та ще й з гарантією. Ціна ремонту дуже адекватна(думали, що буде дорожче). Тепер ми знаємо до кого звертатись при потребі. Рекомендую усім.

 20. Дякую за якісний ремонт пральної машини. Ціни дійсно нормальні, майстри добросовісні. Буду звертатись в разі поломки.

 21. В работе очень важно не только мастерство, но и при этом

  оставаться настоящим ЧЕЛОВЕКОМ. Так вот, в вашем сотруднике соединены эти два качества воедино. Огромное спасибо Руслану за оперативность, качество и человечность. Цените таких сотрудников, ибо золото спрятано глубоко в недрах, до которого порой не добраться.

 22. Дякую за оперативний , якісний ремонт, ціни помірні ! Майстри приємні, ввічливі, справжні професіонали. Рекомендую!!!!

 23. Дякуємо професійному майстру п.Рустему за швидкий і якісний ремонт пральної машинки Самсунг(яку, між іншим, не змогли відремонтувати інші майстри). Від жінки окрема подяка за ввічливість і укр-у мову. Дякуємо! І з Новим роком вас!

 24. професійна, швидка та якісна робота без всяких додаткових турбот. швидке реагування. здійснювався ремонт та підключення пральної машинки. задоволена роботою. рекомендую

 25. Дуже вдячна майстрові п.Рустаму за швидкий ремонт електричної духовки Samsung.Ремонт здійснив в той же день коли була здійснена заявка.Рекомендую!

 26. Щиро вдячна за ремонт електричної духовки Whirlpool майстру Рустаму професійна робота і дуже приємна і позитивна людина. Швидко відреагували на заявку.Дякую!Рекомендую!!!!!Ви найкращі!!!!

 27. Дякую за відповідальну роботу з ремонту холодильника Самсунг пану Юрію,швидко, якісно,професійно.

Будемо вдячні за Ваш Відгук

Ваша email-адреса не буде опублікована.


*